ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Життя Максима сильніше смерті. 2

27000 грн

Його життя виявилося сильнішим за смерть: попри клінічну смерть, попри 2 спроби повернути малюка до життя, попри все це його сердечко почало битися і пережило гідроцефалію, реанімацію і ШВЛ. Максим вижив, проте якою ціною…

Понад рік хлопчик боровся з гідроцефалією, потім – з ДЦП, спастичним тетрапарезом, затримкою фізичного та мовленнєвого розвитку та косоокістю. Зараз Максимові 4 роки, проте він досі самостійно не ходить, не розмовляє і не сидить, але дуже старається.За його плечима багато курсів лікування та болючих реабілітацій, багато сліз і бажання бути здоровим. Є і певні результати: Максим став активнішим та життєрадіснішим, він почав краще тримати спину та наслідувати різні звуки. Батьки стверджують, що їх Максим став більш сконцентрованим. Вони дуже радіють цим результатам, але розуміють, що зупинятися зараз не можна, потрібно ще багато працювати… Єдине, що їх стримує – відсутність коштів, які потрібні для кожної нової реабілітації.

Друзі, ми розпочинаємо збір коштів на новий курс лікування для Максима в центрі «Пріоритет» (Київ) і закликаємо знову підтримати хлопчика, який переміг смерть.

Підтримати Максима можна також на платформі УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Максимові. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ:Ватаг Максим Сергійович, 18.05.2015 р

Місто: Київ

Діагноз:ДЦП, спастичний тетрапарез G80, затримка мовленнєвого та фізичного розвитку

 

Нужно собрать: 27000грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ