ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Здорове серце і світлий розум

27 800 грн

Цього хлопчика звуть Сергій, йому 6 років. За ці 6 років він пережив чимало випробувань. Коли він був ще малюком, у нього почали з’являтися приступи, після чого Сергійкові зробили операцію на серці. Щойно хлопчик одужав, батьки помітили, що він став плаксивим, збудженим, дуже важко засвоював нові слова і нечітко говорив. Від самого народження хлопчик перебуває під постійним наглядом невролога, який і встановив діагноз «мінімальна мозкова дисфункція, затримка психомовленнєвого розвитку».

Лікарі говорять, що цього року Сергієві треба проводити ще одну операцію на серці. Мама хлопчика не працює, адже доглядає за сином. Працює тато, але його зарплатні, на жаль, не вистачає ще й на лікування сина. Батьки у розпачі, адже вони вже втратили старшого сина – він помер через ваду серця. Зараз їм вкрай необхідна наша з вами підтримка!»Ми дуже хочемо вилікувати Сергія, постійно купуємо необхідні ліки, але ж вони дуже дорогі. З віком у Сергія загострюються ознаки хвороби, він стає агресивним, неврівноваженим, дається в знаки його відсталість у розвитку. Допоможіть нам!», – пише мама хлопчика.

Ми розпочинаємо збір коштів на курс реабілітації у Центрі стимуляції мозку для Сергія. Ми віримо, що він значно покращить стан хлопчика, але для цього потрібна ваша підтримка!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

ПІБ: Єремія Сергій Сергійович, 22.06.2011 р.

Місто: Роздільна, Одеська обл.

Діагноз: мінімальна мозкова дисфункція, затримка психомовлення, загальний недорозвиток мовлення 2 ст.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ