ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Здорова посмішка діткам із ДЦП

30 000 грн

 

Чи любили ви відвідувати стоматолога в дитинстві? Страх, тривожні очікування, звук бормашини, купа невідомих пристроїв, які лякають… Як всидіти в кріслі, коли розумієш, що зараз лікар пломбуватиме зуб? Не всі дорослі нормально переносять такі візити, що й говорити про діток. А про діток, які живуть із ДЦП, – взагалі.

Основною проблемою тут є не так страх відвідати лікаря-стоматолога (хоча він частіше всього також присутній), а сама можливість спілкування, перебування в кріслі хоча б півгодини, та ще й з відкритим ротом, і виконання всіх інструкцій лікаря… Важко уявити стан дитини в таких умовах. Більше того, больовий синдром від зубів часто провокує сильні напади, тому зазвичай всі стоматологічні маніпуляції та лікування для них проводять під загальною анестезією.

Ускладнює цю ситуацію ще й пошук фахівців та клінік, які готові лікувати діток із ДЦП. Але ми знайшли таку і розпочинаємо збір коштів для огляду і лікування у ній двох наших підопічних. Як це відбуватиметься? Лікар спочатку проведе консультацію, а згодом під глибокою анестезією здійснить огляд і лікування відразу декількох хворих зубчиків. Таким чином відразу двоє наших підопічних матимуть здорову посмішку!

Ми закликаємо підтримати наш проект, адже дуже хочемо чути голосний сміх наших діток! Допоможіть їм посміхатися і бути здоровими!

Підтримати проєкт можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

 

 

 

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

Ми закликаємо підтримати наш проект, адже дуже хочемо чути голосний сміх наших діток! Допоможіть їм посміхатися і бути здоровими!

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ