ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Забути, що таке ДЦП

36000 грн

 

Усе своє 10-річне життя маленька Валерія бореться. Боже, як же важко цій крихітці бути частиною нашого світу. Вона хоче бути здоровою. Вона хоче бути щасливою. Вона хоче бачити своїх батьків усміхненими. Вона хоче назавжди забути, що таке ДЦП… Після народження дівчинки у її мозку стався крововилив, гіпоксичне голодування і судомний синдром. Згодом лікарі підсумували: у Лєри ДЦП, спастична тетраплегія, сколіоз грудно-поясничного відділу хребта, плосковальгусна постанова стоп і симптоматична епілепсія. Важко уявити, як це сприйняли молоді батьки, але їм вистачило сил, аби почати боротися за здоров’я донечки.

За плечима цієї тендітної дівчинки надзвичайна кількість пройдених болючих процедур і курсів лікування. І все це допомагає: зараз у Лєри розслабились ручки та ніжки, значно зменшилась спастика в кистях рук, щодня дівчинка все краще та рівніше тримає спину і голову, довше сидить без підтримки. Дівчинка почала краще спати, у неї покращився настрій, сон і апетит. Лєра стала спокійнішою і веселішою, вона почала більше розмовляти і краще запам’ятовувати, зараз часто просить читати їй книги.За весь цей час фінансовий стан батьків вичерпався, а дівчинку потрібно продовжувати лікувати. Валерію вже чекають в центрі «Пріоритет», а коштів на це в батьків дівчинки немає. Тому ми знову просимо вас підтримати Лєру. Допоможімо дівчинці назавжди забути, що таке ДЦП.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Лєрі. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Лєру можна також на платформі УББ

 

 

 

 

 

 

 

 

Свидетельство

 

 

Заключение

 

Счет

 

 

 

 

ФИО:Якименко Валерія Дмитрівна, 12.12.2008 р.
Город:Вільногірськ, Дніпропетровська обл.
Диагноз: ДЦП, спастична тетраплегія, сколіоз грудно-поясничного відділу хребта, плосковальгусна постановка стоп, моторна аллалія, симптоматична епілепсія, період клінічної ремісії

Нужно собрать: 36000грн.

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ