ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

З Ніколь – біда! Допоможіть врятувати!

1 500 000 грн

 

Це Ніколь, їй усього 2 рочки. У Ніколь – рання симптоматична епілептогенна енцефалопатія. Вагітність мами дівчинки – Олі – протікала спокійно. Оля була дуже щасливою, адже за весь час вагітності у неї не було токсикозу, вона не лежала на збереженні, дотримувалася усіх планових УЗД та аналізів. Вони з чоловіком були щасливі і чекали на появу донечки. Але вони навіть не підозрювали, що їх життя розділиться на «до» та «після», і сім’я буде змушена боротися за її життя.

Історія Ніколь почалася в неділю вранці 27.01.2019 року, коли Оля відчула тиск внизу живота і побачила відходження пробки. Не маючи ніяких складнощів до цього моменту, вони з чоловіком дуже злякалися, і через 20 хвилин були вже на огляді у чергового лікаря в пологовому будинку. Але вже тоді материнське серце було збентежене, щось підказувало їй про те, що так бути не повинно, що все йде не за планом. Всю ніч жінка намагалася почути дитину і зрозуміти свій організм: чи не подає він якихось сигналів.

Зрештою у подружжя народилася дівчинка, проте із перших хвилин життя і уже протягом двох років Ніколь терпить пекельний біль – судоми. За своє коротке життя вона ніколи не спала повноцінно всю ніч. Щогодини її тіло атакують тонічні латеральні напади, які вона не в змозі контролювати. Її мозок постійно знаходиться в активності. На жаль, сім’я перепробувала вже більшу частину визнаних у всьому світі протисудомних препаратів, але вони не дають потрібного ефекту. Їх основне завдання для нормального життя – зупинити напади. Зараз єдиний вихід Ніколь – це операція з видалення небезпечного осередку в мозку, яку можуть зробити в клініці Текнон, Іспанії.

Чому саме Іспанія? 

✔️ Там знаходиться лікуючий лікар, який веде Ніколь з семимісячного віку. Це єдиний фахівець, який допоміг поліпшити стан і покинути лікарню.

✔️ Сучасна якісна діагностика, яка дозволяє чітко визначити зону осередку.

✔️ Мінімальна травматичність, бо немає потреби робити трепанацію черепа.

✔️ Клініка працює у цій сфері багато років.

✔️ Вони спеціалізуються на складних формах епілепсії.

Лікування Ніколь буде складатися з трьох етапів:

1) ЕЕГ-моніторинг з високою роздільною здатністю, Fusion RM + PET,

2) перша операція зі встановлення інтракраніальних електродів, які фіксують точне розташування епілептичного осередку,

3) друга операція з видалення виявленого осередку.

Але сім’ї виставили величезний рахунок на хірургічне лікування. Ціна питання – 90 000 євро. Весь цей час сили були спрямовані на порятунок і реабілітацію дівчинки. Кожен день із Нікою займається фізіотерапевт і логопед, купуються дорогі ліки. Сім’я витратила вже тисячі доларів на її лікування. Зараз Ніколь не може нормально розвиватися, у свої 2 роки вона практично не тримає голову і не говорить, розвиватися їй заважають напади.

Оля сподівається, що незабаром зможе побачити перші кроки, почути перші слова і довгоочікуваний сміх своєї донечки!

На dobro.ua ми збираємо частину необхідної суми.

Допоможіть нам врятувати Ніколь!

Підтримати Ніколь можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Выписка 2

Счет

Счет 2

 

Ім’я: Ткачук Ніколь Дмитрівна, 28.01.2019 р.
Місто: Київ
Діагноз: рання симптоматична епілептогенна енцефалопатія

Необхідно зібрати: 1 500 000грн

 

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ