ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Врятувати дитинство Каріни

23000 грн

Каріна – довгоочікувана дівчинка не лише для мами і тата, а й для дідуся і бабусі. Їй настільки сильно чекали, що навіть попри важкі пологи, клінічну смерть і реанімацію Каріна з’явилася на світ. Проте з перших днів життя лікарі повідомили страшну новину: в крихітки ДЦП нижніх кінцівок.

Попри захворювання, Каріна дуже смілива, добра і сильна духом. Батьки та рідні крихітки часом дивуються: де вона бере стільки позитиву і оптимізму після пережитого болю? Дівчинка дуже хоче бути здоровою, ходити, бігати і розмовляти…

Каріна мало чим відрізняється від своїх однолітків: вона дуже любить слухати казки і пісні, вчить букви та цифри і дуже хоче навчитися читати, проте вона практично все робить лиже сидячи. Каріні вже майже 3 роки, а вона досі не повзає і не ходить… Батьки дуже хочуть, аби їх дівчинка гралася з іншими дітками і була щасливою. Вони вже витратили всі свої заощадження на медикаменти та реабілітації донечки, зараз оплачувати наступне лікування просто нічим.

Вся надія на нас із вами. Допоможіть нам відправити цю довгоочікувану дівчинку на курс лікування в центр “Пріоритет” у Києві! Допоможіть Каріні не втратити її щасливе дитинство!

Підтримати Карину можна також на платформі УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Товкун Каріна Миколаївна, 19.08. 2016 р.

Місто:м Долинська , Кіровоградська обл

Діагноз: ДЦП, спастична диплагія, стійкі помірно виражені рухові порушення

Нужно собрать:23000грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ