ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Врятувати Ангеліну!

30000 грн

Крихітна Ангеліна – меньша із двійні, під час пологів дівчинка перенесла 2 інсульти, кисневе  після чого у неї  після чого у неї відкрився крововилив у мозок. Лікарі боролися за життя крихітки, не відходячи від неї ні на мить. І Ангеліна вижила!

Проте далі було не менш важко: в лівому легені почала набиратися рідина, причиною цього був лімфатичний вузол, що переміщався по тілу дівчинки. Лікарі вирішили ставити дринаж, який допоміг вивести зайву рідину з тіла крихітки.

Зараз Ангеліна знову опинилася в лікарні, їй діагностували гідроцефалію важкого ступеня. Нещодавно дівчинку прооперували, встановивши дорогий шунт, кошти на який збирали всіма силами. Проте буквально упродовж декількох днів тиск у голівці почав збільшуватися, шунт не впорався з таким об’ємом рідини. Нейрохірурги планують провести ще одну операцію, щоб встановити резервуар з ручним відтоком ліквору. Це покращить стан дівчинки. Такий апарат коштує 150 тис. грн. Батьки у відчаї, адже коштів на придбання такого дорогого апарату у них немає.

Допоможіть врятувати Ангеліну! Нам це під силу!
Ми  плануємо зібрати 30 000,00грн.

Підтримати Ангеліну можно також на платформі УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Свидетельство

Заключение

ФИО:Ковальова Ангеліна Артемівна, 22.12.2018 р.
Город:с. Рубанівка, Херсонська обл.
Диагноз:Перивентрикулярна кістозна лейкомаляція, гіпогенезія мозолистого тіла, субкомпенсированная внутрішня гідроцефалія

Нужно собрать: 30000грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ