ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Владик так хоче ходити!..

24 000 грн

Хлопчик на фото – Владик. Владику 3 роки. Однолітки Владика вже давно бігають і розмовляють, але не він. Владик досі самостійно не ходить, не сидить і не стоїть. А все через обширний набряк мозку, ураження ЦНС і судомний синдром. Хлопчик народився на 40-му тижні, але одразу після появи на світ перші 10 днів свого життя він провів під апаратом ШВЛ. Владик дуже хотів жити, але лікарі не давали жодних гарантій…
Але жага до життя новонародженого хлопчика були сильнішими, ніж застороги лікарів. Владик вижив! Перша його реабілітація відбулася, коли хлопчикові виповнилося 3 місяці. Відтоді життя Влада – це постійні реабілітації. У 2 роки хлопчик почав перевертатися в різні сторони, ближче до 3-х почав повзати «по-пластунськи». Він уже розуміє звернену мову і хоче говорити. Проте його діагнози заважають у цьому. Кожен маленький рух для нас – це важка щоденна робота для нього. Щоб розвиватися і набувати нових умінь, Владу потрібні постійні заняття з реабілітологом, психологом, логопедом та іншими фахівцями.
Кожна реабілітація Владика коштує чималих грошей, і за ці роки батьки фінансово виснажились. Тому просимо Вас подарувати шанс для Владислава – пройти нову реабілітацію в спеціалізованому центрі.

Підтримайте нас! Владик так хоче ходити!..

Допомогти Владику можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ:Пророк Владислав Віталійович, 24 10 2016р

Місто:с Білобожниця Чортківського району Тернопільська обл.

Діагноз: ДЦП. Спастичний тетрапарез. ЗПР. Псевдобульбарний синдром.Легка пирамидально-мозжечкова недостатність

Потрiбно зiбрати 24000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ