ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Важливі маленькі кроки. 2

29 000 грн

Маленька Саша народилася передчасно шляхом кесаревого. Дівчинку рятували в реанімації, одразу ж відправили під апарат ШВЛ. Так пройшли перші два з половиною місяці життя крихітки. Дівчинку з мамою виписали додому, проте коли Саші виповнилось 9 місяців, родину приголомшили: у донечки ДЦП.

У цей момент їх життя безповоротно змінилося. Батьки всі сили покладали на те, аби їх Сашенька повзала, сиділа, переверталася. І вони добилися бажаного. ЛФК, масажі, курси реабілітації, іпотерапія і голковколювання – все це пройшла дівчинка. Коли Саші виповнилось 6 років, їй провели операцію за методом Страєра.Зараз Саші 8 років, і вона дуже хоче самостійно ходити. Це активна і розумна дівчинка. Вона вже впевнено стоїть біля опори, намагається ходити в ходунках і тримаючись за руку. Саша – дуже сильна, вона щодня доводить всім, що вона може бути здоровою. Їй просто треба трохи нашої підтримки і віри. Нещодавно Саша повернулася з першого курсу лікування в центрі «Пріоритет», куди вона змогла поїхати завдяки донорам УББ. Батьки невимовно раді, вони бачать позитивну динаміку в розвитку їх Саші.

Оскільки фінансовий стан родини не дозволяє подовжувати лікування Саші, батьки змушені знову звертатися за допомогою до небайдужих людей. Підтримайте нас знову і відправте Сашу на новий курс реабілітації в київський «Пріоритет»! Допоможіть Саші зробити ще один маленький, проте такий важливий крок до здорового життя!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Саші. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

ФИО: Харченко Олександра Юріївна, 12.10.2010 р.

Город: Київ

Диагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез

Нужно собрать: 29 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ