ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Урятувати Давида. 3

32 000 грн

Тіло цього хлопчика сковує хвороба, яка не дає йому вільно рухатись, ходити і бути здоровим. ДЦП. Вона вразила тіло Давида в першу ж секунду його появи на світ. Діагноз приголомшив батьків малюка, але не зломав їх. Зараз Давидові майже 8 років, а їх боротьба за здорове дитинство сина триває.

Щодня Давид важко працює. Він займається із низкою фахівців, проходить багато лікувальних курсів та різних методик. Безумовно, все це приносить результати і підтверджує слова лікарів про те, що постійна праця може покращити стан хлопчика.За весь цей час Давид пройшов багато курсів реабілітацій, а нещодавно повернувся з центру “Пріоритет”, де займався з логопедом, відвідував заняття ЛФК, окситерапії, стимуляції мозку і акустичної корекції мозку і масаж. Батьки щиро вдячні кожному, хто долучився до збору коштів на лікування їх Давида, хлопчика знову чекають в центрі на вже новий курс лікування. Батьки в розпачі, адже коштів на реабілітацію самотужки їм не зібрати…

Ми хочемо підтримати нашого підопічного і починаємо збір коштів на новий курс лікування в центр «Пріоритет». Допоможіть урятувати Давида! Підтримайте його знову!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Давиду. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Давіді можна також на платформі УББ

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

Свідоцтво про народження

Рахунок

Медичний висновок

ФИО:Стащук Давид Вікторович, 25.04.2011 р.
Город:Київ
Диагноз:ДЦП, спастична диплегія, когнітивні розлади

Нужно собрать: 32 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ