ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Складна історія Рити

24000 грн

Яка ж складна історія Маргарити… Вагітність у мами крихітки протікала добре, без жодних ускладнень. Рита народилася вчасно, все мало б бути чудово. Але на наступну добу після народження все змінилося: у дівчинки з’явився висип на ручках і ніжках, температура тіла знизилася до 35, Рита перестала їсти. Через декілька годин дівчинку забрали до реанімації з судомами і зупинкою дихання…

Тоді почалися численні аналізи і діагностика, які, зрештою, показали, що все «чисто». Але дівчинка цілодобово кричала від болю… Тоді лікарі діагностували набряк мозку, який з часом перетікав у лейкомаляцію, мозок по-трохи відмирав… Маргариту виписали з лікарні в 1,5 місяця, коли вдалося стабілізувати стан крихітки.Мама не розуміла, що робити з донечкою, як її лікувати і до кого звертатися. Тоді і почався марафонський забіг по лікарях: українських і закордонних.

Але на зараді комплексного лікування знову стали судоми. Лише через півтора року батькам вдалося припинити напади судом, а це означає, що дівчинку вже можна лікувати. Нещодавно Рита вперше відвідала спеціалізований реабілітаційний центр. Ми дуже хочемо, аби ця дівчинка продовжила лікування. Воно їй вкрай необхідне!

Допомогти Риті можно було  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подтвитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Помогалова Маргарита Сергіївна, 30.12.2017 р.

Місто: м.Одеса, Одеська обл.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, затримка психічного та мовленнєвого розвитку

Потрiбно зiбрати 24000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ