ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Складна історія Рити. 3

31 000 грн

 

Набряк мозку. Саме цей страшний вирок став причиною реанімації, судомів та зупинки дихання у новонародженої Рити. Спочатку був висип на ручках та ніжках, потім зниження температури, далі – реанімація. Дівчинка постійно плакала і не хотіла їсти. Через хороші результати аналізів лікарі не могли зрозуміти, у чому причина важкого стану дівчинки, проте згодом діагностували в Рити набряк мозку, який перетікав у лейкомаляцію, а згодом почав відмирати…

Цілих півтора місяця лікарі боролися за її життя, і на щастя, стан крихітки вдалося стабілізувати. Проте що робити далі і куди бігти було незрозуміло. Лише після постановки діагнозу та пошуку фахівців стало зрозуміло, як лікувати Риту. Спочатку дівчинку лікували від епілептичних судом, які не давали можливості розпочинати фізичні реабілітації, а коли вони припинилися, розпочали проводити курси реабілітації.

Позаду вже декілька таких курсів, після яких у Рити значно покращилася енцефалограма, а при епілепсії це дуже важливо. У фізичному стані теж є покращення: у дівчинки покращилася опора на ручки, вона почала вимовляти нові звуки, у неї зменшилося слиновиділення, зменшився м’язовий тонус.

Це чудові результати, які можна легко втратити, якщо не продовжити проходження реабілітацій на постійній основі. Проте у сім’ї Помогалових немає коштів, аби оплатити наступний курс лікування для донечки, тому ми звертаємося до всіх небайдужих та добрих людей: підтримайте нашу Риту знову! У неї така складна історія життя!

Підтримати Риту можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію ро попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

 

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я: Помогалова Маргарита Сергіївна, 30.12.2017 р.
Місто: Одеса
Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, затримка психічного та мовленнєвого розвитку

Потрібно зібрати: 31 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ