ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Семен: перемогти важкі діагнози. 3

28 000 грн

 

Семен – рання пташка, він народився раніше, ніж прогнозували лікарі. З’явившись на світ, він не вмів смоктати та ще багато речей, які дітки зазвичай «вчаться» робити в утробі матері. Лікарі виходили малюка і виписали його з мамою додому. Хлопчика назвали Семеном. Час ішов, хлопчик ріс і вчився жити у великому світі. Але коли Семенові виповнилось 7 місяців, у нього стався напад стеноза. Знову лікарня, знову боротьба…

Медики цілу добу боролися за життя хлопчика, і все ж вибороли йому шанс. Проте після цього Семен почав занадто різко реагувати на звуки, часто здригався і заливався слізьми. Згодом лікарі діагностували у хлопчика затримку моторного розвитку.
А після того, як в один момент Семен забув усе, що вмів до цього (розмовляти, добре ходити, перестав реагувати на своє ім’я), його знову показали лікарю, і діагноз шокував: у лівій півкулі мозку Семена утворилося вогнище, яке спровокувала гіпоксія, таксоплазмоз, ДЦП і синдром когнітивних порушень. Хлопчика почали лікувати.Після останнього курсу реабілітації у Семена є результати: у нього з’явилися нові навички, він почав свідомо обирати предмети, став спокійнішим, уважно реагує на мовлення, сам вимовляє багато нових звуків. Він уже багато чого робить сам, хоча раніше на допомогу приходила мамина рука. Семен старається, а рідні радіють за хлопчика, попри страшну хворобу мами хлопчика – вона бореться з важкою формою раку. Зважаючи на діагноз матусі, лікувати сина стає все важче, але вона так хоче встигнути допомогти своєму хлопчику…
Давайте протягнемо руку допомоги цій сім’ї! Кожна гривня – важлива, кожна гривня піде на новий курс реабілітації для Семена.

Допомогти Семену можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Семенові. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Прудкий Семен Вікторович, 21 жовтня 2015

Місто: Кривий Ріг

Діагноз: ДЦП. Атонічно-остатичний синдром зі стійкими вираженими руховими порушеннями. Синдром когнітивних порушень. Вальгусна деформація нижніх кінцівок.

Потрiбно зiбрати 28 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ