ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Саші дуже боляче, допоможіть! 3

38 000 грн

Саша Колотій разом із сестричкою – двійнята. Вони порадували батьків своєю появою на світ значно раніше, ніж планувалося. Але замість радості від народження донечок батьки відчули відчай і страх: дівчатка були в дуже важкому стані. Вроджена пневмонія, набряк головного мозку і внутрішньошлуночковий крововилив були в обох дівчаток. Ніхто не знав, чи виживе хоча б одна дитина.

Дівчаток реанімували, і, зрештою, Даринка стала практично здоровою, а от Саша досі хворіє. Зараз дівчинці 8 років, її вага всього 12 кг. Саша досі не сидить, не говорить і не ходить. У дівчинки вроджена вада головного мозку, ДЦП (подвійна геміплегія, спастичний тетрапарез), епісиндром, вивих та підвивих кульшових суглобів, часткова атрофія зорових нервів.Дівчинка інтенсивно займається і систематично проходить курси реабілітації. Вона прагне бути здоровою, як її рідна сестричка. За цей час Даша вже пройшла 3 курси лікування в реабілітаційних центрах, після яких почала краще розуміти звернену мову, довше тримати голівку і вчитися стояти на четвереньках. Тепер якщо у Саши щось болить, вона показує на місце, де їй боляче. Це великі успіхи!

Лікарі переконані: у Саши збережений інтелект, а фізичні вміння можна відновити і покращити. Для цього систематично потрібно проходити курси лікування. Проте мама, яка самотужки виховує двох доньок, вже не може оплачувати дороге лікування. Надія тільки на нас, друзі! Допоможімо Саші позбутися болю!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Олександрі. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Сашу можна також на платформі УББ

Відгук батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Счет

Выписка

ФИО:Колотій Олександра Миколаївна, 05.10.2010 р.
Город:Бровари, Київська обл.
Диагноз:ВВР головного мозку, ДЦП (подвійна геміплегія, спастичний тетрапарез), епісиндром, вивих та підвивих кульшових суглобів, часткова атрофія зорових нервів

Нужно собрать: 24 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ