ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Саші дуже боляче, допоможіть! 2

27 800 грн.

Кажуть, що близнята і двійнята, як ніхто інший, відчувають один одного і переживають події радісні і не дуже разом. Це споріднені душі, які ділять і щастя, і горе на 2. Саша – одна із двійнят, разом із сестричкою вони народилися раніше поставленого терміну у вкрай важкому стані. У них була одна на двох вроджена пневмонія, набряк головного мозку, внутрішньошлуночковий крововилив. І один сумнів, чи ж вони виживуть?..

Дівчатка провели 5 днів на штучній вентиляції легень, у них був стабільно важкий стан. З часом дітей перевели з реанімації до відділення патології новонароджених. У результаті Даша стала практично здоровою дівчинкою, а от Саша досі хворіє. У неї ДЦП, спастичний тетрапарез, вроджена вада розвитку головного мозку, епісиндром, вивих і підвивих тазостегнових суглобів, часткова атрофія зорового нерва.Сашенька фізично дуже слабка, вона не стоїть, не сидить, голівку тримає невпевнено. У свої майже 8 років Саша важить всього 12 кг, проте мама дівчинки робить усе, щоб поставити її на ноги. Зате розумово дівчинка за останній рік почала дуже добре розвиватися. Тим паче, після курсу реабілітації в Центрі стимуляції мозку дівчинка почала краще концентрувати увагу, стала більш уважною, зараз краще контролює свою голівку, інколи її лепет переростає у слова. Лікарі кажуть, що інтелект у Сашеньки збережений, і рідні вже з нетерпінням чекають нового курсу і нових успіхів дівчинки.

Нагадаємо, що мама самотужки виховує двох доньок. Батько покинув їх, коли дівчаткам не було й року. Тому надіятись жінці нема на кого, окрім нас. Допоможіть Саші позбутися болю!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Олександрі. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися  тут

Відгуки про работу фонда та етапи лікування можно подивитися тут

ПІБ: Колотій Олександра Миколаївна, 05.10.2010 р.

Місто: Бровари, Київська обл.

Діагноз: ВВР головного мозку, ДЦП (подвійна геміплегія, спастичний тетрапарез), епісиндром, вивих та підвивих кульшових суглобів, часткова атрофія зорових нервів

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ