ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Прості речі для щастя Діанки. 2

25 900 грн

«Зараз час грає проти нас. Із такими діагнозами важливий кожен день, кожна хвилина, і ми просто не можемо їх згаяти», – каже мама Діани, яка від народження хворіє на ДЦП, затримку стато-кінетичного і психомовленнєвого розвитку. Дівчинка народжувалась дуже важко, і через пережиту жовтяницю клітини її мозку почали відмирати. Із кожним новим днем Діана помітно відставала у розвитку…

Дівчинка була неспокійною, вона так і не навчилася самостійно перевертатися, сидіти, повзати, стояти і ходити, Діана майже не реагувала на людей. І після проведеного УЗД стало зрозуміло, чому. У голові дівчинки накопичилася рідина, яка спричинила перинатальне пошкодження ЦНС. Тоді батьки почали лікувати донечку і сподіватися, що вона все ж буде здоровою.Нещодавно Діана повернулася із чергового курсу реабілітації, і зараз вона може похизуватися своїми успіхами: дівчинка почала краще сприймати і розуміти звернену мову, вона почала вимовляти деякі слова і намагатися самостійно і без чиєїсь підтримки вставати біля опори. «Для нас це грандіозні результати! Завдяки Вам наша дівчинка має шанс бути здоровою, а для нас це найголовніше. Діана дуже втомлювалась на заняттях, але старанно виконувала всі рекомендації лікарів, оскільки їй, як і нам, дуже хочеться бути здоровою і нічим не відрізнятися від однолітків», – додає мама Діани.

Дівчинку знову чекають в центрі «Пріоритет», аби продовжити лікування, проте батьки не в змозі далі оплачувати реабілітації доньки. Тому ми розпочинаємо збір коштів на новий курс в «Пріоритеті». Підтримайте Діанку знову!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Діані. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про лікування можно подивитися тут

Підтримати Діану можна також на платформі УББ

Свидетельство

Выписка

Счет

ФИО: Коваленко Діана Вадимівна, 09.08.2016 р.
Город:Дніпропетровська область, Кривий Ріг
Диагноз: Наслідки нейроінфекції, атонічно-астатичний синдром із вираженою затримкою у вигляді ходи, ЗПМР

Нужно собрать: 25900 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ