ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Повернути інтерес до життя! 2

27 600 грн.

 

Апатія… страшне слово, ще більш страшний стан. Івану б бавитися, складати конструктор, вигадувати мандрівки в іграшковій ракеті до космосу і ганяти на велосипеді, проте він досі чітко не говорить і не виявляє інтересу до навколишнього світу. Івану зараз 3 роки, і коли йому ледь виповнилося 2,5 роки, психіатр діагностував у хлопчика аутизм.

На щастя мами, малюк народився вчасно, був здоровим хлопчиком. Перший рік життя Івана мало чим відрізнявся від життя решти звичайних малюків. Проте далі почалося те, що перекреслило звичне життя цієї родини. Після планового щеплення в Івана піднялася температура, лікарі зробили ще один укол. Стан хлопчика тоді погіршився – Іванко почав задихатися. За певний час все прийшло в норму, але батьки помітили, що все ж щось змінилося. У хлопчика поступово зникав інтерес до навколишнього світу. У Вані з’явилася апатія і поступово пропадали набуті навички. Дитина кардинально змінилася, його було не впізнати. Тоді лікар і встановив той страшний діагноз.Батьки всі свої сили покладають, аби допомогти синові. Завдяки вашій допомозі Іван зміг пройти курс лікування в Центрі стимуляції мозку. «Ми безмежно вдячні всім, хто нам допомагав! Після цієї реабілітації Іван почав говорити окремі слова. Поки він розмовляє своєю мовою, але для нас це величезні результати. Він став більш спокійним, врівноваженим і кмітливим. Фізично він теж зміцнів, він навіть почав танцювати!», – радіє мама Івана.

Ми відкриваємо збір на 2 курс реабілітації в Центрі. Сподіваємося, що він принесе ще більше результатів і наблизить Івана до здорового та щасливого дитинства. Підтримайте нас!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Іванові. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

ПІБ: Волинець Іван Максимович, 14.11.2014 р.

Місто: Київ

Діагноз: затримка психо-мовленнєвого розвитку, аутизм

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ