ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Поставимо Артемчика на ніжки!

54 500 грн

Артемчик – сірооке мамине щастя з пухкими губами. Як вся сім’я чекала його появи на світ! І мама, і тато, і дві старші сестрички. Проте в один момент життя цієї щасливої родини розділилося навпіл: нормальне і спокійне життя до народження сина і повне горя і страждань – після. Артему вже майже 4, проте сказати, що його дитинство легке і солодке, не можна. У хлопчика ДЦП, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, затримка всіх видів розвитку… Хіба це можна назвати солодким дитинством?

Попри ряд діагнозів, які встановили хлопчикові, він усе розуміє, а після 3 курсів реабілітації в Центрі стимуляції мозку і відповідає на запитання «так» чи «ні», говорить певні слова і багато «лепече». І найголовніше – хлопчик пройшов необхідне обстеження, яке підтвердило: всі фізичні можливості організму Артема можна відновити! Треба лише не зупинятися, а займатися, займатися і ще раз займатися…Цього маленького красунчика уже знають донори УББ, адже ми вже не раз збирали кошти на його лікування. “Завдяки Вашій підтримці, ми починаємо вірити в дива, які відбуваються з Артемом. Ви даєте нам ковток свіжого повітря, якого нам так не вистачає. Зараз ми працюємо над тим, аби динаміка з’явилася і у фізичному розвитку сина. Але без Вашої допомоги нам не впоратись», – каже мама Артема.

Зараз ми починаємо збір на новий курс реабілітації для Артема в центрі «Приорітет» та в центрі «Нодус». Підтримайте нас! Поставимо Артемчика на ніжки!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про пройдене лікування можно подивитися тут

Підтримували Артема  також на платформіУББ

ПІБ: Макуха Артем Олександрович, 24.08.2014 р.

Місто: Бровари

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, затримка всіх видів розвитку, перинатальна енцефалопатія, натальна травма ШВХ

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ