ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Озирнись. Мені не встати без твоєї руки. 4

33000 грн

Іван – перший син в родині Данилових. Малюк народився раніше поставленого терміну, його мамі тоді було 41. Після народження хлопчик не закричав, пуповина обвила його шию, він не міг дихати! Тому Івана терміново рятують: спочатку апаратом ШВЛ, після цього – в реанімації. Іван вижив!..

Коли хлопчик зміг самостійно дихати і його стан стабілізували, його довелося прооперувати: у Вані знайшли пахову грижу, яку потрібно було видалити. Здавалося б, тепер все добре, проте в Івана діагностували затримку фізичного розвитку, його головний мозок було пошкоджено, м’язовий гіпертонус сковував рухи малюка.Лікувати хлопчика почали негайно. Якщо тоді Іван не сидів, не тримав голівку і не перевертався, то зараз він уже самостійно ходить, присідає, вимовляє перші слова, розрізняє кольори і фігури, а тримаючись за руку дорослого, навіть намагається бігати! Ваня став більш серйозним, а його наполегливість вселяє віру про те, що він буде здоровим і самостійним хлопчиком!

Аби не втратити позитивної динаміки, лікування потрібно проходити систематично. Тому ми розпочинаємо новий етап збору коштів на лікування Івана в центрі «Пріоритет» у Києві. Підтримайте нас знову!

Допомогти Іванові можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Івана. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Выписка

Счет

ПІБ: Данилов Іван Юрійович, 07.07.2014 р.
Місто: Вишгород, Київська обл.
Діагноз: ДЦП, спастичний нижній парапарез резидуально-органічного генезу

Потрiбно зiбрати 33000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ