ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Оля: вижила і хоче перемогти хворобу

24 000 грн

Ця крихітка – Оля – почала боротися за своє життя ще не народившись. Її сестричка-двійня померла в утробі мами, але виявили це не відразу. З моменту смерті дитини пройшло настільки багато часу, що трупні води почали отруювати тіло іншої ще живої дівчинки і майбутньої мами. Екстренний кесарів – і маму з донечкою почали лікувати в окремих реанімаціях. Вони обоє вижили, проте маленьку Олю виписали з лікарні з цілим “букетом” діагнозів…

Коли мама Олі дізналася, що вагітна, була надзвичайно щасливою. Проте згодом лікар повідомив, що у жінки монохоріальна моноамніатична двійня, це означає, що двійнята живляться з однієї плаценти – складна вагітність, яка часто закінчується не найкращим чином. Жінка дотримувалася всіх рекомендацій лікарів, була “ідеальною пацієнткою”.

Проте на початку третього триместру майбутня мама почала почувати себе дуже погано: у неї була постійна втома, хотілося спати, почався сильний свербіж тіла. Лікар тоді порадила жінці більше відпочивати, не знайшовши причину такого її стану. Лише через декілька днів уже інший лікар на УДЗ-обстеженні побачив, що одна із дівчаток померла…

Олю вдалося врятувати, проте у неї сталося враження ЦНС, їй діагностували ДЦП, затримку статокінетичного і психомовного розвитку, часткову атрофія зорових нервів. Тато дівчинки, почувши діагнози крихітки, вирішив не забирати її з пологового. Всі турботи про дівчинку лягли на плечі мами.

Жінка робить усе, аби відновити здоров’я своєї донечки, проте самотужки їй не впоратися. Ми дуже хочемо підтримати Олю та її маму, тому долучаємося до збору коштів на курс лікування Олі в центрі “Пріоритет”. Підтримайте дівчинку, яка вижила і хоче бути здоровою!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримували Олю  також на платформі УББ

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

Свідоцтво про народження

Рахунок

Медичний висновок

ФИО:Самодєлко Ольга Вікторівна, 23.09.2009р.
Город:Київ
Диагноз:ДЦП, спастична тетраплегія. Пирамидальна недостатність, Мікроцефалія. Груба затримка статокенритичного і психомовного розвитку. Часткова атрофія зорових нервів.

Нужно собрать: 24 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ