ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Оля: вижила і хоче перемогти хворобу. 2

27000 грн

Оля мала народитися разом із своєю сестричкою, батьки чекали двійню. Але сестричка Олі померла в утробі матері, так і не народившись. Проте ще деякий час ніхто навіть не підозрював про це, поки трупні води не почали отруювати організм живої сестрички та майбутньої мами… Оля народилася на світ шляхом екстреного кесаревого, дівчинку рятували зі всіх сил.

Оля вижила, але її життя поповнилася великим переліком страшних діагнозів, із яким дівчинка бореться ось уже 10 років: враження ЦНС, ДЦП, затримка статокінетичного і психомовного розвитку, часткова атрофія зорових нервів. Боротися було б трішки легше, якби їх із мамою підтримував тато дівчинки, проте він покинув сім’ю, почувши діагнози Олі. Тому мама, взявши волю в кулак, самотужки ставить її донечку на ноги, хоч на це ідуть всі сили та кошти.Дякуючи донорам УББ, Оля вже пройшла лікування, і мама ділиться з нами новими вміннями Олі: «Всього за 2 тижні роботи в реабілітаційному центрі Оля стала набагато емоційнішою, вона багато посміхається і навіть голосно сміється. Її слухові та зорові реакції значно покращилися, дівчинка почала ретельніше пережовувати їжу».

Ми віримо, що Оля переможе хворобу! А для цього їй знову необхідно їхати на реабілітацію. Підтримайте нас знову!

Допомогти Ользі можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Олі. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Самодєлко Ольга Вікторівна, 23.09.2009 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія, пірамідальна недостатність, мікроцефалія, груба затримка статокінетичного і психомовного розвитку, часткова атрофія зорових нервів

Потрiбно зiбрати 27000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ