ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Нехай справдиться Диво. 2

27 900 грн

Даню називають Дивом. Він народився раніше поставленого терміну з вагою 1 580 г і відразу потрапив до реанімації, а після цього до відділення недоношених дітей. У Дані зупинялося дихання, у нього був крововилив у мозок, кіста і гідроцефалія, але Даня вижив. Диво.

Більше того, коли хлопчикові виповнилось 9 місяців, він почав ходити біля дивану, по декілька секунд сам стояв біля опори, почав говорити. Після цього батьки відправили сина на обстеження, яке показало лише гідроцефалію! Кісти нестало, від крововиливу не було жодних слідів. Диво.Далі була реабілітація, після якої Дані стало гірше: він перестав говорити, їсти, ставати на ніжки. Пізніше хлопчикові діагностували туговухість, йому зробили 2 операції на очах. Дитинство хлопчика було важким, але попри все це Даня «на відмінно» навчається у звичайній школі. Диво.

Нещодавно хлопчик повернувся з лікування в реабілітаційному центрі Києва, зараз спастика його тіла зменшилася, покращилася координація рухів, його організм зміцнів. Даня перестав боятися висоти, став сміливішим. Зараз він намагається чіткіше вимовляти звуки, прислухається до себе. Для когось іншого це може здатися незначним прогресом, але для Дані – це великий крок вперед.

Зараз головне – не зупинятися і наполегливо працювати. Шкода, що батьки не в змозі самостійно оплатити наступний курс лікування Дані, але ми з вами можемо їм допомогти! Підтримайте нас, і ми зможемо відправити хлопчика на новий курс реабілітації в центр “Пріоритет”. Допоможіть справдитися Диву!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Дані. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Підтримати Даню можна було також на платформі УББ

Свидетельство

Счет

Выписка

ФИО:Костогриз Данило Олександрович, 04.09.2006 р.
Город:Нова Каховка
Диагноз:вада розвитку головного мозку: полімікрогірія лобових і скроневих часток, млявий тетрапарез зі стійкими руховими порушеннями, груба затримка формування стато-моторного та психо-мовного розвитку

Нужно собрать: 27 900 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ