ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Назар хоче вирватися з лап ДЦП. 2

31 000 грн

 

Назар із сестричкою народилися недоношеними шляхом кесаревого розтину, тому відразу після народження потрапили до реанімації. Назар перебував у кувезі, пізніше – під апаратом ШВЛ. Хлопчик не міг самостійно дихати, 2,5 місяці малюк намагався, проте у нього не виходило. Як тоді пояснили лікарі, це сталося через крововилив у мозок, через що затромбувався канал і рідина, яка омиває головний мозок, не могла самостійно циркулювати. Так почала розвиватися гідроцефалія.
Злагоджені дії лікарів та жага до життя самого хлопчика зробили неймовірне: Назар нарешті почав дихати! Відразу після цього почалося лікування гідроцефалії – хлопчикові провели декілька операцій: встановили шунтуючу систему, провели операцію на мозку і видалили 2 пахові грижі. Згодом у Назара виявили ДЦП і симптоматичну епілепсію.
Лікування хлопчика розпочали, щойно стан здоров’я дозволив проводити терапію. Нещодавно Назар повернувся додому після курсу реабілітації і вже може похвалитися неабиякими результатами: він почав більше розмовляти, із ним уже можна вести діалог, Назар почав краще спати. Його спина зміцніла, опора на руки збільшилася, а спастика зменшилася, кисті рук тепер краще відкриваються.
Ми дуже радіємо таким результатам Назара і закликаємо всіх небайдужих людей знову підтримати нас і допомогти зібрати кошти на новий курс реабілітації для Назара. Підтримайте хлопчика, адже він так хоче вирватися з лап ДЦП!

Підтримати Назара можно буде також на УББ (слідкуйте за оновленням на сайті https://dobro.ua/ — проєкт «Назар хоче вирватися з лап ДЦП. 2» (Шевченко Назар Сергійович)

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я:Шевченко Назар Сергійович, 26.06.2014 р.
Місто: м.Бровари, Київська область
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, симптоматична епілепсіяMFCS ., F80.1 стегна

Необхідно зібрати: 31 000 грн

 

 

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ