ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Моя матуся переможе рак!

39 000 грн

Давайте разом врятуємо цю надзвичайно красиву та сильну леді!
Дуже терміново потрібно зробити дорогу онко операцію! Ірина вже змогла сама зібрати кошти на оплату імплантів.

Але ще залишилося сплатити саму операцію, а коштів на це в фінансово виснаженої родини просто немає. Тому що хворіє декілька рідних людей відразу. Так трапилось і з родиною Шулигіних: мама Ірина з грудня минулого року хворіє на рак молочної залози, а донечка – на ДЦП, спастичний тетрапарез, епілепсію і затримку психомоторного розвитку.

Ніхто не міг подумати про таку долю для маленької Злати: дівчинка народилася на світ напівмертвою, вона не закричала, навiть не дихала, тiльки маленьке сердечко билось, що i дало їй шанс вижити. Жінці її не показали й вiдразу ж забрали в дитяче вiддiлення під апарат штучнoї вентиляцiї легенiв. Через пару годин її вiдвезли в обласну лiкарню в реанiмацiю новонароджених. Три днi вона там пробула одна, без батьків, її навчили дихати самостiйно, i перевели у вiддiлення патологiї новонароджених, де вона пробула рiвно мiсяць.

Важко уявити, як сім’я справлялася із випробуванням Злати, але нещодавно у сім’ї сталося нове горе: захворіла мама. Їй надзвичайно важко самій займатися з дитиною, а зараз і їй потрібне нелегке лікування. Ірина вже пройшла 4 курси хіміотерапії, попереду жінку чекає операція, після якої почнеться реабілітація та нові курси хімії. Батьки жінки померли, ще коли вона була маленькою, батьки чоловіка вже старенькі, тому допомоги чекати немає звідки.

Надія Ірини тільки на нас! Ми дуже хочемо підтримати цю сильну жінку і зібрати кошти на її операцію. Допоможіть цій чудовій сім’ї!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгук Ірини можно подивитися тут

Підтримати Ірину можна було також на платформі УББ

Паспорт

Бюджет

Выписка

Счет

Счет

Платежное поручение

Платежное поручение

Акт передачи

ФИО:Шулигіна Ірина Ігорівна, 22.04.1987р.(
Город:м.Боярка, Київська обл.
Диагноз: інвазивна протокова карцинома правої молочної залози G2 cT2NxM0 Triple Negative

Нужно собрать: 39000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ