ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Моє тіло мене не слухає

26 000 грн

 

День народження Назарія мама називає страшним. Важка асфіксія, яку переніс її син під час народження, докорінно змінили життя хлопчика, перетворивши його на постійну боротьбу і страждання. Для того, аби Назарій зробив перший подих, лікарі проводили реанімаційні заходи. І хлопчик почав дихати… У Назарія також діагностували ураження ЦНС та набряк мозку, тому після пологів хлопчик потрапив до відділення інтенсивної терапії, пізніше місяць провів у відділенні патології новонароджених.

Він не міг смоктати і ковтати, його годували через зонд, хлопчик знаходився під постійною подачею кисню. Кожен дотик до його тіла провокував напади судомів, тому лікарі змушені були вводити хлопчика в медикаментозний сон, аби їх припинити. Цілодобово Назарію вводили ліки. Хлопчик боровся за життя, а його мама молилася, аби її син вижив.Коли Назарчика з мамою виписали додому, вони ще не знали, що їх чекає попереду. Коли хлопчику виповнився рік, його вже більше 10 разів госпіталізовували до лікарні, вдома вони бували максимум по 2 тижні. Зараз Назарчику майже 5 років, і він досі живе із рядом страшних діагнозів, які не дозволяють хлопчикові сидіти, перевертатися, ходити і стояти. Тіло хлопчика досі його не слухається, не було ще жодної спокійної ночі зі здоровим сном. На щастя, його інтелект збережено: він усе розуміє, посміхається, агукає і розуміє звернену мову.

Назарчику показані систематичні курси реабілітації для відновлення фізичного стану, проте мама не може оплачувати постійне лікування сина. Так трапилось, що мама виховує Назарія сама, і вона просто не в змозі самостійно допомогти синові. Ми дуже хочемо, аби стан Назарчика покращився, тому розпочинаємо збір коштів на курс реабілітації. Підтримайте нас!

Допомогти Назарію можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Комар Назарій Русланович, 13.09.2015 р.

Місто: с. Щабельники, Черкаська обл.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, недорозвиток психіки та мовлення, дизартрія. G80.0. GMFCS-IV. MACS-IV

G80.0, GMFCS-IV,MACS-IV

Потрiбно зiбрати 26 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ