ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Мирослава і її перше слово. 4

32 000 грн

 

Мирослава народилася в передноворічний час, і батьки думали, що це найбільша радість прийдешнього року. Проте радість змінилася на відчай і страх… Після народження дівчинка не закричала, у неї не було рефлексів та був відсутній тонус м’язів. Тіло новонародженої крихітки було фіолетовим, її тіло судомило.

Життя Мирослави рятували в реанімації, лікарі приклали максимум зусиль, аби дівчинка вижила, і, на щастя, так і сталося: дівчинка виборола собі шанс на життя, проте великою ціною. В Мирослави діагностували епілепсію, ДЦП і затримку розвитку. Так дівчинка потрапила в замкнене коло: напади епілепсії не дозволяють проходити масажі при ДЦП, а якщо не лікувати ДЦП, стан дівчинки буде погіршуватися щодня.

Щойно лікарям вдалося розірвати це коло – стабілізувати епілепсію – з Мирою почали займатися вдома, а згодом – і в спеціалізованих реабілітаційних центрах. Останні візити в центр стали можливими завдяки вашій підтримці, дорогі донори! І нещодавно дівчинка повернулася з чергового курсу реабілітації, де вона пройшла комплексне лікування. Результати не заставлять на себе чекати.

Говорити про повне відновлення ще занадто рано, лікування потрібно продовжувати, проте коштів на це в родині немає. Ви вже не раз допомагали Мирославі, підтримайте дівчинку знову і допоможіть їй потрапити на новий курс реабілітації, їй це дуже потрібно.

Підтримати Мирославу можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я: Брюшиніна Мирослава Ігорівна, 01.01.2011 р.
Місто: Марганець, Дніпропетровська обл.
Діагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія, ЗПР

Необхідно зібрати: 32000 грн

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ