ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Мирослава і її перше слово. 3

28 000 грн

Життя Мирочки розпочалося в казковий час – в новорічну ніч. Це стало найбільш бажаним подарунком для її батьків, проте та цьому казка закінчилася: так розпорядилася доля. Народження дівчинки було дуже важким, Мирослава не закричала, у неї були відсутні рефлекси і тонус м’язів. Її фіолетове тіло сковували судоми, це було дуже страшно.

Мирочку терміново перевели в реанімацію, де лікарі боролися за її життя. Дівчинка вижила, але в її медичній історії з’явилося багато діагнозів, які не дають їй бути здоровою: ДЦП, затримка розвитку та симптоматична епілепсія. Це діагнози, які перешкоджають лікування один одному – через напади епілепсії не можливо повною мірою лікувати ДЦП, масажі протипоказані, а якщо не лікувати церебральний параліч, стан дитини буде погіршуватися.Щойно лікарям вдалося трохи стабілізувати епілепсію, з дівчинкою нарешті почали займатися вдома, а згодом і змогли поїхати в реабілітаційний центр. Зараз Мирославі 9 років, і у неї зросла мобільність суглобів, дівчинка стала більш зосередженою, зібраною та уважною, стастика в її ручках і ніжках зменшилась, і головне – у Мирочки покращились показники роботи головного мозку!

Як можна не радіти таким новинам? Проте радість мами зникає, коли вона розуміє, що скоро наступний курс лікування, а коштів на нього немає. Ми звертаємося знову до наших помічників: підтримайте нашу Мирочку знову!

Допомогти Мирославі можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Мирославі на лікування. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Брюшиніна Мирослава Ігорівна, 01.01.2011 р.

Місто: Марганець, Дніпропетровська обл.

Діагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія, ЗПР

Потрiбно зiбрати 28000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ