ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Мирослава і її перше слово. 2

27000 грн

Народження Мирочки стало найкращим подарунком на Новий рік для її батьків! Проте з перших хвилин життя дівчинки стало зрозуміло, що на казку воно буде зовсім не схожим. Народившись, Мирослава не закричала, у неї не було рефлексів і тонусу в м’язах, вона була фіолетовою, її тіло сковували судоми…

Дівчинку терміново забрали до реанімації і боролися за її маленьке життя. Додому дівчинку з мамою виписали з діагнозом “симптоматична епілепсія” і надією, що все буде добре. Проте вже в рік у Миросі діагностували ще й ДЦП. Епілепсія не давала як слід лікувати ДЦП, адже масажі їй були протипоказані.Зараз, коли стан Мирочки стабілізувався, із нею почали займатися вдома, а нещодавно вона повернулася з реабілітаційного центру. Мама ділиться їх результатами: «У Мирочки покращився сон, вона стала спокійнішою. Реабілітація була дуже корисною і для моєї донечки, і для мене: я отримала цінні рекомендації по лікуванню Мирослави та знаю про майбутній курс лікування медикаментами».

Ця маленька красуня пережила занадто багато, а так хочеться, щоб у неї було звичайне щасливе дитинство… Ми хочемо, щоб вона бігала з друзями, обіймала батьків і розповідала свої перші вірші у дитячому садочку. Але зараз поки це лише мрії. Допоможи нам їх здійснити!

Допомогти Мирославі можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Мирославі на лікування. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Брюшиніна Мирослава Ігорівна, 01.01.2011 р.

Місто: Марганець, Дніпропетровська обл.

Діагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія, ЗПР

Потрiбно зiбрати 27000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ