ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Мілена дуже хоче ходити! 2

24 600 грн

Ця крихітка з незвичним іменем – Мілена – так поспішала з’явитися на світ, що народилася раніше поставленого терміну. У 940-грамової дівчинки сталося гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку, тому 2 тижні після свого народження Мілена перебувала на штучній вентиляції легень. Потім були довгі 2 місяці в кувезі.

Бог почув молитви мами, і коли дівчинці виповнилось 2 місяці, вона нарешті змогла самостійно харчуватися. Лікарі робили все можливе, щоб крихітка вижила, проте жодних гарантій не давали. Залишалося лише чекати і сподіватися на силу духу і жагу до життя маленької Мілени.Коли їй виповнився рік, лікарі приголомшили: у Мілени ДЦП. Тоді мама, яка самостійно виховує двох дітей, почала їх боротьбу за здорове життя. І почалося – лікування, реабілітації в Харкові та Запоріжжі, операція за операцією… Після цього Мілена почала ходити на ходунках. Далі був курс реабілітації в центрі “Пріоритет”, який приніс свої, хоч невеликі, але такі важливі плоди.

Мілена – весела і допитлива дівчинка, яка дуже хоче бути здоровою і нарешті зробити свій перший крок. А для цього їй необхідно продовжувати лікування, коштів на яке в самотньої мами катастрофічно не вистачає. Допоможіть відправити дівчинку на новий курс лікування в центр «Пріоритет»! Мілена ж дуже хоче ходити!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Мілені. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

ФИО:Попович Мілена Олексіївна, 05.06.2007 р.

Город:смт Комишуваха, Запорізька обл.

Диагноз: ДЦП, спастична диплегія, кіфотична постава, дизартрія, затримка психічного розвитку, еквіно плоско-вальгусні стопи

Нужно собрать: 24 600 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ