ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Мій щасливий день. 2

29000 грн

У кожної людини є її щасливий день. У Марини це 10 лютого, День її народження. На четвертий день після народження дівчинку з мамою виписали додому, Марина гарно їла, добре спала і чудово себе почувала. Але вже вдома дівчинку наче підмінили: вона плакала, не хотіла їсти, її права ручка і нічка почала смикатися. Як пізніше сказали лікарі, це був перший судомний напад Марини.

Дівчинку здому відразу забрали в реанімацію, взяли спинно-мозкову пункцію і почали лікувати менінгіт. Пізніше у Марини стався крововилив у мозок, її стан погіршився… Загалом дівчинка провела в реанімації цілих 3 місяці, лікарі боролися за життя крихітки. Стабілізувавши стан Марини, її з мамою нарешті відпустили додому. Здавалося б, усе вже позаду. Марині б рости і рости. Але далі історія повторилася: у першу ж ніч у дівчинки знову почалися судоми…

Марину знову доставили в лікарню, тоді дівчинці встановили діагноз: судомний синдром. А згодом до цього діагнозу додалися ще спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, часткова атрофія зорових нервів, виражена затримка психомовного і статокінетичного розвитку. Зараз Марині 8 років, а вона досі самостійно не сидить, не ходить і не говорить. Дівчинці потрібна систематична реабілітація в спеціалізованих центрах.

Самотня мама не має фінансової можливості оплачувати дорогі курси реабілітації, тому ми знову починаємо збір коштів на лікування Марини. Підтримайте нас!

Допомогти Марині можно буде також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Марині. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство Миши

Свидетельство Дианы

Выписка Дианы

Выписка Миши

Счет

ПІБ: Ващенок Марина Андріївна, 10.02.2011 р.

Місто: Бровари

Діагноз: псевдобульбарний синдром, спастичний тетрапарез, вивих лівого тазо-стегнового суглобу, часткова атрофія зорових нервів, виражена затримка психомовного і статокінетичного розвитку

Потрiбно зiбрати 29000 грн.

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ