ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Ми маємо бути готовими!

37 500 грн

 

Світ зараз переживає непрості часи. Пандемія вірусу COVID-19 поширюється планетою, і вона не оминає Україну. Вже зафіксовано перші випадки зараження вірусом українців, і ніхто не знає, що буде далі. Але ми маємо бути готовими. Саме тому наш фонд прийняв рішення закупити в дитячі амбулаторії Броварів і Боярки два пристрої для діагностики короновірусу TYTO HOME і TYTO PRO.


Це інноваційний метод, який дозволить дистанційно консультувати пацієнтів у бідь-якій точці України. Ці пристрої дозволяють лікарю провести консультацію та зібрати основні скринінгові дані пацієнта: температуру тіла, виміряти пульс, провести огляд ротової порожнини, носового каналу, барабанної перетинки та вушного каналу, провести аускультацію легень, серця та перистальтики кишечника з високою точністю та достовірністю даних.
Якщо лікар побачить щось підозріле, він відразу надасть рекомендацію щодо лікування, і пацієнт отримає кваліфіковану медичну допомогу без відвідування лікарні. Це величезна перевага в умовах повного карантину, чи не так?
Використання цих приладів допоможе уповільнити або запобігти розповсюдженню інфекційних захворювань, зокрема і коронавірусу шляхом уникнення безпосереднього контакту хворого з іншими людьми та медичним персоналом. TYTO HOME і TYTO PRO повністю підпадає під рекомендації ВООЗ по первинній профілактиці розповсюдженню коронавірусної інфекції, здатне охопити численну аудиторію в найвіддаленішому регіоні країни та здатне значно заощадити кошти.
На УББ ми збираємо 37 500,00 грн для закупівлі двох таких приладів.
Підтримайте нас і бережіть себе!

Кошти збираються токож на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Письмо УББ

Счет

Два пристрої для діагностики короновірусу TYTO HOME і TYTO PRO.

Місто:дитячі амбулаторії Броварів і Боярки

Мета: діагностика короновірусу

Потрiбно зiбрати 37500 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ