ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Маленький Тимоша хоче ходити. 3

31 000 грн

 

Коли народився Тимофій, він не дихав. Його маленькі легені не встигли розкритися, тому малюка помістили в кювез під апарат штучної вентиляції легень. Таке часто буває з дітками, які народжуються раніше поставленого терміну. Проте симптоми, які почали проявлятися вже вдома, говорили про нову хворобу: підступну і страшну.

Спочатку Тимоша став нервовим і дратівливим, потім у нього з’явилася косоокість, часом він переставав дихати, його тіло синіло. Діагноз лікарів приголомшив батьків: у їх сина спастичний тетрапарез, гіпертонус і рідина в голівці. Рідина на той момент вже заповнила 10% головного мозку, тому лікування потрібно було починати негайно. Час ішов, проте кардинальних змін у стані хлопчика не було. Ознаки гіпертонусу досі періодично проявляють себе, у нього досі зупиняється дихання.

Звісно, якщо відвідувати курси реабілітації, то стан Тимофія можна покращити – головне не зупинятися! Після останнього пройденого курсу лікування хлопчик має чим похвалитися: він почав самостійно сідати на коліна і впевненіше тримати спинку, сидячи на стільці, його розумовий розвиток також покращився: Тимоша вже усвідомлено говорить і показує предмети.

І це ще не фінал! Тимофій дуже хоче ходити, і ми віримо, що його бажання обов’язково здійсниться! А для того, аби це сталося якнайшвидше, ми розпочинаємо збір коштів на новий курс реабілітації для Тимофія. Впевнені, це наблизить його до здійснення мрії!

Підтримати Тимошу можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етап лікування можно подивитися тут

 

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

Iм’я: Меркулов Тимофій Денисович, 08.03.2018 р.
Місто: Київ
Діагноз: Спастичний церебральний параліч. Спастичний тетрапарез, косоокість, горизонтальний ністагм, афективно-распіраторний стан.

Потрібно зібрати: 31000 грн.

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ