ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Маленький Тимоша хоче ходити. 2

32000 грн

Цього малюка звуть Тимофій, і ось його історія: він народився раніше поставленого терміну. З’явившись на світ, хлопчик не дихав. Через те, що його легені не розкрилися, Тимошу помістили в кювез під апарат ШВЛ. Щойно малюк зміцнів, його з мамою виписали додому. Але це ще не був хепіенд. Історія продовжилася вже вдома.

А вдома хлопчик поводив себе дуже нервово, у нього з’явилася косоокість, час від часу Тимофій переставав дихати, його тіло синіло… Після візиту до невролога земля пішла з-під ніг батьків: виявляється, у їх сина гіпертонус, спастичний тетрапарез і рідина в голівці, яка заповнила 10% мозку. Вихід був один: терміново починати лікування.Зараз Тимоші вже 2 роки, і хоч він пройшов не один курс лікування, але у нього досі залишились ознаки гіпертонуса, які виявляється через косоокість, викручування рук, стоянні на пальчиках і зупинку дихання. Прикро, але хлопчик досі не робить того, що у його віці вже вміють його однолітки.

Проте після останнього курсу реабілітації у Тимофія є хороші результати: тепер він впевненіше стоїть із підтримкою, рівніше сидить, менше вивертає ліву ручку. Але це не межа! Якщо із хлопчиком продовжувати займатися, результати будуть ще значнішими. Тому ми організовуємо новий збір коштів, аби знову відправити Тимофія в центр «Пріоритет» і допомогти йому зробити перший крок!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Тимоші. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Допомогти хлопчику можно було також на УББ

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Меркулов Тимофій Денисович, 08.03.2017 р.

Місто: Київ

Діагноз: спастичний церебральний параліч, спастичний тетрапарез, косоокість, горизонтальний ністагм, афективно-распіраторний стан

Потрiбно зiбрати 32 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ