ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Маленький скарб хоче ходити. 2

33000 грн

Цю крихітку рідні ніжно називають скарбом, адже для них вона – найдорожче, що лише може бути на світі. Посмішка на її ангельському обличчі не сходить з уст, попри хворобу, з якою Вероніка бореться з третього дня після свого народження. Спочатку її здоров’я підкосила жовтяниця. Потім були крапельниці, ліки, лампи… І раптом Вероніка втратила інтерес до навколишнього світу, перестала реагувати на рідних, не тримала голівку, не переверталася. Чому?..

Причиною цього стала вторинна мікроцефалія, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Відтоді і почалася боротьба за життя маленького скарбу.Із Вашою допомогою, дорогі донори, ми вже раз відправляли Ніку на лікування, і результати вражають: у неї зникли патологічні рухи, зміцніли м’язи спини і шиї, нарешті розтиснулись кулачки. Ніка вчиться по-новому сприймати світ, довше затримує погляд на предметах, намагається сісти. Вероніка вимовляє нові звуки, гладить маму по руці і хапає її за пальці.

Дівчинка дуже старається, і лікарі бачать це і говорять про успіхи дівчинки. Лікування потрібно продовжувати, але коштів на це в рідних Вероніки немає. Тому ми розпочинаємо збір коштів на новий курс реабілітації для Ніки в центрі «Пріоритет». Підтримайте наш маленький скарб! Вона дуже хоче ходити!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Вероничку можна також на платформі УББ

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Вероніці. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Заключение

Счет

ФИО:Лебідь Вероніка Геннадіївна, 13.08.2017 р.
Город:Добропілля, Донецька обл.
Диагноз: вторинна мікроцефалія, спастичний тетрапарез на фоні дифузної м’язової гіпотонії, псевдобульбарний синдром, затримка психічного та мовленнєвого розвитку

Нужно собрать: 33000грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ