ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Маленький Принц хоче ходити!

23 000 грн

«Який красень! У Вас буде дуже красивий хлопчик», – сказала лікар-гінеколог під час УЗД і раділа із щасливою мамою. Коли маленький Георгій народився, акушер у пологовому сказав ті ж слова: «Це справжній Маленький Принц!». Але цього хлопчика Бог наділив не лише красою, а й силою, жагою і бажанням жити і боротися за своє життя… Саме вони допомогли Георгію вижити у перші дні після народження.

Одразу після того, як хлопчик з’явився на світ, він переніс кому, реанімацію, запалення легенів, апарат штучного дихання і вентиляцію легень і харчування через зонд. Дитина була у вкрай важкому стані…Одного дня рідним повідомили погану новину: малюк не дихає сам. Лікарі пропонували вставити йому в горло трубку, і це був єдиний можливий варіант допомоги. Проте наступного ранку, коли черговий лікар робила обхід, вона побачила, що Георгій лежав і самостійно дихав! Це був неймовірний подарунок Господа!

За весь цей час хлопчикові провели безліч генетичних аналізів і консультацій, згідно з якими все було в нормі. Однозначного діагнозу, крім ДЦП, досі не встановлено. Проте з хлопчиком багато займаються вдома, він проходить ЛФК, масажі, дельфінотерапію, кліматотерапію, реабілітації в санаторіях…

Час швидко плине, проте Георгій не може ні говорити, ні ходити. Батьки більше всього на світі хочуть поставити свого Маленького Принца на ноги. А для цього треба визначитись із точним діагнозом і призначити правильне лікування. У центрі «Пріоритет» можуть допомогти, проте коштів у родини не вистачає. Підтримайте Маленького Принца!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Георгія можна також на платформі УББ

Свидетельство

Счет

Выписка

Maya’s Hope

ФИО: Колесник Георгій Олегович, 28.04.2015 р.(
Город:Київ
Диагноз:ДЦП

Нужно собрать: 23000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ