ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Маленька Аліса переможе хворобу. 2

31 000 грн

 

Лікарі говорили мамі Аліси, що вона ніколи не буде такою, як ми з вами. І все через ряд її діагнозів. Крихітці вже 2 рочки, проте вона досі не вміє сидіти, повзати, їсти, ходити, розмовляти… У дівчинки порушений метаболізм, прийом їжі для Аліси – справжнє випробування: вона не вміє її пережовувати, у неї часто починається блювота, дівчинка страждає від дефіциту ваги. Напевно, лікарі були праві, Аліса не буде такою, як ми з вами. Вона буде сильнішою!

Лікарі довго намагалися визначити причину такого хворобливого стану Аліси, і після багатьох оглядів і аналізів сказали: усе через гідроцефалію і агенезію мозолистого тіла. Від найменшої краплини маминого молока в Аліси ставалася блювота, їй ставили крапельниці і годували через зонд. Алісу лікували в «ОХМАТДИТі».Пізніше, уже вдома, мама помітила, що дівчинка розвивається не так, як інші дітки. Тоді Алісі діагностували ДЦП і генетичну поломку, дівчинку почали лікувати. Починаючи з 8-місячного віку крихітка систематично проходить курси в реабілітаційних центрах. Зараз Аліса стала сильнішою, тонус в її ніжках знизився, вона вже самостійно сідає і намагається ходити на четвереньках і ставати на високі коліна біля опори. Вона активно топає, тримаючись за руку, намагається говорити, в Аліси з’явився апетит.

Ми дуже хочемо, щоб Аліса не зупинялася і продовжувала рухатися до мети, проте фінансовий стан родини не дозволяє цього. Тому ми знову збираємо кошти для Аліси, щоб оплатити новий курс лікування. Ми віримо, вона переможе хворобу, але з вашою підтримкою.

Допомогали Алісі  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Алісі. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків, та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Кравець Аліса Сергіївна, 24.05.2018 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез; дуплікація короткого плеча 8 хромосоми; агенезія мозолистого тіла, гіпоплазія черв’яка мозочка; гастроезофагальний рефлюкс

Потрiбно зiбрати 31 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ