ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Максим: допоможіть подолати мого ворога!

24 000 грн

Лікарі до останнього наполягали на проведенні природніх пологів, але дитина виявилася завеликою і все ніяк не з’являлася на світ. Зрештою, минула ціла доба, відколи хлопчик провів без вод. Результатом цього стала асфіксія головного мозку, реанімація і прийом медприпаратів.Мама, яка наважилася народжувати і виховувати сина самостійно, тоді думала, що це найгірше, що могло статися з її малюком. Але це був ще не кінець. З часом її Максим почав відставати у розвиткові. І тоді почалися консультації лікарів, консиліуми, медикаменти… Зрештою, коли Максиму виповнився рік, йому встановили невтішний діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія (V рівень за GMFCS, IV рівень за MACS) F 07.9, недорозвинення мови 1 рівня, дизартрія.

Після того, як ворога розпізнали, із ним почали боротися: реабілітаціями, масажами, ЛФК, електрофарезами… Не обійшлося і без медикаментозних втручань, завдяки яким, на щастя, Максим почав говорити.

Зараз хлопчикові майже 5 років, а він розмовляє на рівні 2-річної дитини, самостійно не сидить і не ходить. Фінансовий стан сім’ї дуже важкий, а Максима потрібно лікувати! Тому ми вирішили підтримати хлопчика і зібрати кошти на курс повноцінного лікування в центр “Пріоритет”. Допоможіть нам подолати головного ворога Максима!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Максима можна також на платформі УББ

Свидетельство

Счет

Выписка

Выписка

ФИО: Шкрудь Максим Сергійович , 2014 р.(
Город:м.Ірпінь
Диагноз:ДЦП, подвійна геміплегія (V рівень за GMFCS, IV рівень за MACS) F 07.9, недорозвинення мови 1 рівня, дизартрія.

Нужно собрать: 24000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ