ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Макар: рухатися лише вперед!

24 000 грн

 

7-річний Макар дуже любить цей світ. Попри свій діагноз він щодня пізнає його і радіє новим вмінням. У хлопчика важка форма ДЦП, він досі самостійно не сидить, не ходить і не говорить. Проте Макар усе чудово розуміє, його інтелект повністю збережено, він гарно висловлює свої емоції.

Його історія розпочалася 15 серпня 2013 року. Народившись, Макар не закричав, він не дихав… Його відразу ж перевели в реанімацію під апарат ШВЛ, а ввечері до всього додалися ще судоми. Наступного дня батьки вирішили похрестити сина, і дякувати Богу, його стан покращився. Але вже тоді лікарі готували батьків до довгого одужання, адже у хлопчика було важке ураження нервової системи.

Завдяки постійним реабілітаціям, які Макарові показано проходити систематично, зараз він уже може доповзти до своїх улюблених іграшок, підійматися на четвереньки і дуже радіє від того, що у нього це виходить! Сім’я дуже підтримує Макара, а лікарі кажуть, що до 8 років мозок дитини «пластичний», і його треба розвивати та створювати такі умови, щоб він мав бажання рухатися лише вперед! А бажання в нього є!

Кожна нова реабілітація вартує неабияких коштів, а оскільки Макару вже сім років, то і процедур стає все більше: масаж, лікувальна фізкультура, логопед, психолог, сенсорна інтеграція… Сім’я досі оплачувала все своїми силами, проте зараз їх фінансовий стан виснажився, коштів на нову реабілітацію самостійно їм не знайти.

Підтримаймо Макара і цю чудову сім’ю! Нехай цей хлопчик буде здоровим!

Підтримати Макара можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

 

 

Выписка

Выписка 2

Счет

Ім’я: Воробйов Макар Олександрович
Місто: Тернопіль
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, подвійна гімеплегія зі стійким порушенням функцій

Потрiбно зiбрати 24 000 грн.

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ