ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Колись ми мріяли бути звичайними. І стали

   Автор: Светлана Короткова

Катерина Городнича – визнаний журналіст, блогер та громадський діяч. Також, майстриня пера, стала відома, як автор блогу особливої мами. Одного разу, враховуючи це, до неї звернулися колеги с проханням розповісти про проблеми виховання особливих дітей. Та вона вирішила відмовитись – сказавши: «Я не знаю, чим вам допомогти. Мій син – не аутист».

Звичайно, не можна звинувачувати колег Катерини в некомпетентності та необізнаності. Не кожен журналіст повинен знати тонкощі діагнозів. Але ця історія, лише ще один доказ того, настільки шаблонно люди звикли мислити.

Якщо дитина не говорить до певного віку, або не має тих навичок, якими володіють її однолітки, отже вона, сто відсотково відрізняється від інших? А зачувши назву «розлад аутичного спектру», багато хто відразу уявляє загальну картину аутизму.

«Є безліч сімей, у яких ростуть діти з різними ступенями затримки психо-мовленевого розвитку. Повірте, безліч. Вони працюють з дітьми або ще не знають, що з цим робити. Та їх об’єднує одне: у всіх цих сімей є шанси фінішувати. Максимально напружитись кілька років, щоби потім — просто контролювати результат» — запевняє Катерина.

Зараз її син навчається в школі в поглибленим вивченням іноземних мов й робить це на рівні. Хлопчик вивчає їх аж три. І вимагає четвертої, бо та подобається йому на слух. Ходить до спортивної секції, опанував фортепіано і не погано так опанував. А в місті орієнтується не гірше за дорослих.

«Він весела і приємна дитина с прекрасним (іноді гострим) почуттям гумору. Він теревенить без упину, і інколи мені доводиться вмикати «фоновий режим», щоб не збожеволіти.  Все це може написати про свою дитину майже кожна мама. I саме тому я щаслива від цього — ми не родина суперменів, ми звичайні. Як ви і ваші знайомі»

«Ми хотіли стати звичайними. І стали» — це дарує колосальну надію.  Надію на те, що особливі діти теж, колись зможуть жити повним життям. Звісно, є різні випадки, і різні рівні складнощів. Саме тому такі історії подолання дуже важливі. Не з спроби когось розчулити або привернути увагу, а з бажання розповісти про тих, і для тих, хто був змушений піти трошки іншим шляхом.

Допомогти особливим діткам в подоланні складних завдань, насправді, може кожен. Заходьте до нас на сайт: https://kiyan.com.ua та долучайтесь до найпрекраснішої справи. Також на сайті ви зможете переглянути фінансові та описові звіти з лікування кожної дитини.

Джерела:

https://www.bbc.com/ukrainian/blog-mothers-38798954?fbclid=IwAR18okzuHcAUlt_OWt8dTHvFjbHrLXyBy4yKFCE0Z00jyDOr8pgoeVpGVLE

Мы ждём от родителей их отзывы о пройденном лечении и его результатах!

Чтобы помочь и другим деткам , заходите к нам на сайт: www.kiyan.com.ua  Там же вы найдёте финансовые и описательные отчеты по лечению каждого ребёнка.

Низкий всем поклон !🌈
С уважением, Президент БФ «Киян», Чередниченко Виктория