ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Казка для особливої Віки. 2

29000 грн

 

Передноворічний час — магічний, саме тоді здійснюються бажання. І мрія мами маленької Вікусі здійснилося: на світ народилася така очікувана донечка. Проте дівчинка народилася у дуже важкому стані: перші дні після свого народження вона провела в реанімації. Тоді стало зрозуміло, що дитинство Віки не буде схожим на магію і казку. Так і сталося…
Коли крихітці виповнилося 5 місяців, вона почала втрачати зір, їй терміново провели одну за одною три операції, дівчинка зрештою потрапила до реанімації зі страшним діагнозом: лейкоз. Проте подальші обстеження не підтвердили онкологічне захворювання. Але на цьому випробування не скінчилися.
Будучи однорічною, лікарі діагностували у Віки ДЦП — важке невиліковне захворювання, яке досі сковує тіло дівчинки. Щодня вона бореться за здорове дитинство, як у казці. Щодня вона проходить болісні процедури, аби згодом змогти зробити свій перший самостійний крок. Щодня вона доводить всім, що буде здоровою, їй треба лишень трішки допомогти.
За плечима цієї крихітки безліч курсів лікування в Україні та за її межами. Зараз Вікуся вже вимовляє певні звуки і слова, її спинка стала рівнішою, а ніжки не такими викревлинеми. Вона тепер дивиться на рідних розумним поглядом і майже все розуміє.
Ми дуже хочемо, аби дитинство Віки стало казковим і проходило без болю та сліз. Але для цього нам треба зібрати кошти на новий курс реабілітації. Підтримайте нас, і нехай казка стане реальністю!
Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Віки. Переглянути попередній проект Ви можте за посиланням.

Допомогти Віці можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Віки. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитись тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Крюкова Вікторія Артемівна, 28.12.2016 р.

Місто: Нова Каховка, Херсонська обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез

Потрiбно зiбрати 29 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ