ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Я зможу самостійно рухатись!

24000 грн

Маленький Микита дуже важко народжувався… Лікарі планували робити кесареве, бо дитина була великою, проте зрештою жінка народжувала самостійно. Малюк був переношеним, у майбутньої мами почали відходити темно-зелені води, і Микита їх наковтався. Рідина заповнила легені малюка, він не міг самостійно дихати.

Лікарі терміново помістили Микиту під апарат штучної вентиляції легенів, де хлопчик пробув 9 довгих днів. Після цього мама з сином перейшли в іншу лікарню, де лікарі виявили пролежень в потилицевій частині голови Микити.

У цій лікарні хлопчик пробув ще 2 місяці.

Коли мама з Микитою опинилися вдома, стало зрозуміло, що хлопчик розвивається не так, як решта діток: у Микити діагностували ДЦП. За свої 2 роки життя хлопчик уже побував на 8 курсах реабілітації, після яких навчився трішки сидіти, зараз він “на всю” лепече і сміється, любить гратися з іншими дітками. Реабілітації допомагають покращити стан малюка, у нього з’являється шанс на повноцінне життя в русі без допомоги інших. Але для цього потрібно прикласти багато зусиль зараз.

Проте коштів на новий курс лікування в рідних хлопчика немає. Ми просимо всіх добрих людей підтримати Микиту і допомогти нам відправити його на лікування в центр “Пріоритет”.

Допомогти Микиті можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Выписка

Счет

ПІБ: Караянц Нікіта Павлович, 29.06.2017 р

Місто: м. Слов’янськ, Донецька обл.,

Діагноз: ДЦП, спастична диплагія ( виражений варіант), затримка психічного та мовленнєвого розвитку, дизартрія. G80.1.GMFCS-III

Потрiбно зiбрати 24000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ