ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Сльози щастя замість болю. 4

36 000 грн

 

Крихітний Єгорчик народився передчасно, переніс жовтяницю і реанімацію – перші дні життя малюка не були простими. Лікарі зробили все, що було в їх силах, аби стабілізувати стан хлопчика, і невдовзі його виписали додому. Будучи вже вдома, молоді батьки почали помічати, що з їх сином щось не так.

І справді, Єгор розвивався не так, як його однолітки. Після ряду аналізів та консультацій у лікарів стало зрозуміло, чому: в Єгора пошкоджена ЦНС та діагноз «ДЦП». Малюка почали негайно лікувати, проте фінансів у сім’ї, де мама перебуває в декреті і працює лише тато хлопчика, не вистачає на повноцінне і систематичне лікування сина. Але завдяки вашій підтримці, Єгорчик уже має перші перемоги.

Хлопчик уже підіймає голівку і навіть трішки може її утримувати, а раніше він не тримав ні спинку, ні голівку взагалі! Єгор уже підтягує руки, підтягує під себе ніжки і старається повзти, він навчається пити з чашки, брати в руки різні предмети. Прогрес неймовірний! І ми не хочемо на цьому зупинятися! Тому зараз ми розпочинаємо збір коштів на новий курс реабілітації для Єгора. Підтримайте нас!

Підтримати Єгора можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я: Мироненко Єгор Анатолійович, 26.04.2018 р.
Місто: с. Гіті, Київська обл.
Діагноз: ДЦП

Потрiбно зiбрати 36 000 грн.

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ