ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Я хочу розуміти і розмовляти! 6

29 000 грн

 

Уже майже 10 років Назар живе з органічним порушенням нервової системи, психічним розладом, симптомами аутизму і когнітивним дефіцитом. Мозок Назара працює по-іншому, хлопчик не розуміє зверненої мови та сам досі не розмовляє, за обмінні процеси в його організмі відповідає напівзломаний ген.

Довгий діагноз, що займає не один рядок, проявив себе раптово: одного дня хлопчик перестав бути схожим на себе. Істерики, відсутність жодної реакції на слова батьків та рідних, дивні дії… Про те, що з хлопчиком коїлися незрозумілі речі, стало очевидним, тому Назара відразу відправили на консультацію до лікаря. «Усе через герпес, вроджений кіфоз і ротаційний підвивих атланта», – підсумував лікар. «Хлопчику потрібне лікування».

Реабілітації допомагають покращити стан Назара: хлопчик потрохи починає усвідомлювати себе та світ навколо, реальність, у якій він живе. Назар уже більше розуміє, проте ще не все. Він більш самостійний, зчитує емоції на обличчях інших людей і виражає власні, проте поки без слів. Назар став більш контактним, а це говорить про ефективність лікування.

Ваша підтримка – безцінна! Ви допомагаєте Назарові розуміти світ, і ми впевнені, що скоро він сам зможе вам подякувати, а поки ми просимо всіх донорів dobro.ua підтримати Назара у цьому!

Підтримати Назара можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я: Снігарьов Назар Геннадійович, 19.04.2011 р.
Місто: смт Сарата, Одеська обл.
Діагноз: органічний психічний розлад внаслідок раннього органічного ураження ЦНС у вигляді гіперкінетичного синдрому, когнітивного дефіциту і симптомів аутизму, відсутність мови

Необхідно зібрати: 29000 грн

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ