ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Я хочу розуміти і розмовляти! 5

22 000 грн

Бути не таким, як усі. Не розуміти, про що говорять інші. Не вміти говорити. Усі ці «не» – про Назара. Хлопчик уже майже 9 років живе з симптомами аутизму та психічним розладом через вражену під час народження ЦНС, він досі не розмовляє, його мозок працює не так, як в інших людей, за обмінні процеси організму Назара відповідає напівзламаний ген.

Все сталося якось раптово. Одного дня хлопчик перестав реагувати на слова батьків, з нічого починав істерики, а згодом засинав де завгодно, окрім ліжечка. Стурбована мама повела сина до лікаря, який констатував: усе через герпес, вроджений кіфоз і ротаційний підвивих атланта. Саме вони стали причиною порушення поведінки та сну Назара. А психіатр додав: у хлопчика органічне порушення нервової системи з усіма іншими супутніми діагнозами.Попри складність стану хлопчика, йому можна допомогти. Регулярні реабілітації полегшують життя Назара, допомагають усвідомити себе і стати більш самостійним. З кожним новим днем хлопчик дорослішає, більше всього розуміє, висловлює власні емоції і навіть виконує мамині прохання в побуті. А все це сприяє розвитку його головного мозку.

Ми щиро сподіваємося, що Назар невдовзі заговорить, проте для цього потрібно продовжувати його лікування. Тому ми знову просимо всіх небайдужих підтримати Назара і зібрати кошти на новий курс реабілітації.

Допомогти Назару можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Назару. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Выписка

Счет

ПІБ: Снігарьов Назар Геннадійович, 19.04.2011 р.

Місто: смт Сарата, Одеська обл.

Діагноз: органічний психічний розлад внаслідок раннього органічного ураження ЦНС у вигляді гіперкінетичного синдрому, когнітивного дефіциту і симптомів аутизму, відсутність мови

Потрiбно зiбрати 22000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ