ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Я хочу розуміти і розмовляти! 4

35 000 грн

Назарчик – один із двійнят родини Снігарьових, загалом у сім’ї п’ятеро дітей. Це незвичайний хлопчик: під час народження у нього сталася гіпоксія мозку, зараз у нього арахноїдальна кіста, а за обмінні процеси відповідає напівзламаний ген. «Як це позначилось на дитині?», – запитаєте Ви. Назар раптово перестав реагувати на батьків, почав засинати під ліжечком і розгойдуватися на четвереньках.

Пізніше до всього додалися постійні істерики з несамовитими криками. Додаткові аналізи визначили герпес в організмі Назара, а рентген шийного відділу показав вроджений кіфоз і ротаційний підвивих атланта. Все це стало причиною тієї самої аутичної поведінки та порушення сну.Психіатр однозначно діагностував органічне порушення нервової системи з усіма іншими супутніми діагнозами. Мозок Назара працює не так, як у інших здорових людей. Потрібно рятувати хлопчика! Назар уже пройшов не один курс лікування в Україні. Після останнього хлопчик почав усвідомлювати себе і власні бажання, він став більш самостійним та комунікативним. Його погляд став дорослішим, Назар частіше дивиться в очі іншим людям, проте він досі не розмовляє.

Але шанси на те, що Назар вимовить своє перше слово, є. Тому ми починаємо збір коштів на новий курс реабілітації в центрі «Пріоритет». Допоможіть Назарові розуміти і розмовляти!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Назару. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки  батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

ФИО:Снігарьов Назар Геннадійович, 19.04.2011 р.

Город:смт Сарата, Одеська обл.

Диагноз: органічний психічний розлад внаслідок раннього органічного ураження ЦНС у вигляді гіперкінетичного синдрому, когнітивного дефіциту і симптомів аутизму, відсутність мови

Нужно собрать: 35 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ