ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Ася хоче ходити!

27 500 грн

Мама особливої Асі згадує перші дні після народження донечки з жахом: крихітку відразу ж забрали в реанімацію, вона пробула там 2 тижні, а мамі лише 1 раз на день дозволяли подивитися на дівчинку. Потім були довгі 50 діб у відділенні патології новонароджених. Це все сталося через нейроінфекцію, яка вразила організм Асі. Саме вона змінила життя дівчинки з перших хвилин життя…
Зараз Асі вже 2 роки, і лікарі діагностували їй спастичний тетрапарез зі стійкими руховими порушеннями у вигляді відсутності самостійного пересування та затримку психомовленнєвого розвитку. Проте з кожним новим днем Ася досягає нових результатів. Вона була на консультації у багатьох лікарів та професорів, пройшла багато курсів масажу, ЛФК та медикаментозного лікування, багато реабілітації по всій Україні. Лікарі говорять, що вона – перспективна дівчинка, треба лише наполегливо займатися.
«Інколи у мене бувають хвилини розпачу, багато запитань, на яких нема відповідей. Але коли я дивлюся на її щасливу посмішку і ручки, котрі тягнуться до мене, я розумію, що сумувати не можна. Треба боротися і не здаватися», – каже мама дівчинки.
Ася вже навчилася повзати, самостійно сидіти і стояти біля опори, вимовляти окремі слова, показувати кольори і тварини. Але це лише початок! Попереду ще стільки роботи і лікування, яке вимагає сил, терпіння і коштів, яких у цієї родини просто не вистачає… Тому ми звертаємось до всіх небайдужих і просимо підтримати Асю! Допоможіть нам зібрати кошти та відправити дівчинку на лікування в центр «Пріоритет»!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

ФИО:Заїдова Ася Рамільївна, 11 вересня 2016р

Город:м. Кривий Ріг

Диагноз:Наслідки нейроінфекції. Спастичний тетрапарез зі стійкими вираженими руховими порушеннями в вигляді відсутності самостійного пересування. ЗПМР. Еквінусна установка стоп.

Нужно собрать: 27 500 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ