ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Із Вірою в серці. 4

28 000 грн

 

Передчасне народження, вроджена вада серця, генетичне захворювання, гіпоксія, ураження ЦНС – із такою кількістю діагнозів народилася крихітна Віра. Пуповина обвивала шию дівчинки, лікарі боролися за її життя. Віра… Саме вона врятувала новонароджену дівчинку. У Віри не було рефлексів, проте був синдром Смітта-Лемлі-Опітца. І для того, аби розпочинати лікування, Вірі потрібно було усунути ваду серця.

Операцію на сердечку зробили, коли для дівчинки виповнилось 5 місяців. Першу перешкоду здолали. Далі була важка щоденна робота за кожен рух, рефлекс і вміння.Вірі скоро виповниться 6 років, за її плечима вже багато курсів лікування, кожен із яких приносить нові перемоги. Дівчинка спочатку почала цікавитись навколишнім світом, пізніше ходити із підтримкою, згодом – краще їсти. А після останнього курсу лікування, яке Віра змогла відвідати завдяки вашій підтримці, з’явилися покращення в її поведінці та сприйнятті.

«Хоч із тисячної спроби, але в нас усе вийде!», – каже мама Віри, ні на хвилинку не опускаючи руки. Вони із донечкою активно займаються вдома, проте за розкладом дівчинці вже час відвідати новий курс реабілітації. На жаль, фінансової можливості в рідних оплатити цей курс немає. Тому ми розпочинаємо новий збір коштів для Віри. Ви можете допомогти.

Допомогти Вірі можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Вірі. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків, та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Шинкарьова Віра Геннадіївна, 07.08.2014 р.

Місто: смт Гостомель, Київська обл.

Діагноз: органічне ураження ЦНС, наслідки гіпоксії головного мозку, груба затримка розвитку, синдром Сміта-Лемлі-Опітца

Потрiбно зiбрати 28 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ