ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Інше життя Назара. 4

27 000 грн

Слова лікарів, що дитина народилася мертвою, ріжуть болючіше, ніж гострий скальпель. Після надзвичайно важких пологів, після того, як дитина добу пробула в утробі матері без кисню, після того, як майбутня мама була під наркозом, а дитину буквально виштовхували, жінка чує: «Хлопчик народився без ознак життя»…

Так почалося нове життя, зовсім не таке, якого чекали після народження сина: Назарові діагностували гіпоксію мозку. Зараз йому вже 10 років, але його стан досі важкий: Назар самостійно не сидить і не ходить, мало що розуміє і погано вимовляє слова. Батьки роблять усе можливе, аби покращити фізичний стан сина, але зважаючи на те, що вони ще виховують старшого сина, у якого теж є інвалідність, оплачувати лікування стає все важче.

Із вашою допомогою ми змогли вже раз відправити Назара на курс реабілітації, і він приніс свої плоди: хлопчик став спокійнішим, у нього зникли епілептичні напади, а після занять в центрі Назар почав вимовляти «да» і «та». Також у хлопчика з’явилася опора в руках.

Назарові рекомендовано постійно проходити реабілітації. Для батьків, які виховують і старшу дитину, котра за збігом обставин теж має інвалідність, ціна за таке лікування є непідйомною. Татової зарплатні і соціальних виплат на дітей не вистачає навіть на прожиття. Тому ми відкриваємо збір коштів на оплату нового курсу реабілітації для Назара.

Підтримували Назара  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я: Рибак Назар Григорович, 29.05.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, вторинна мікроцефалія, симптоматична епілепсія, псевдобульбарний синдром, мозочкова іпірамідальна недостатність, затримка статокінетичного і психомовного розвитку

Необхідно зібрати: 27 000 грн

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ