ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Інше життя Назара. 3

21 000 грн

9-річний Назар не зовсім схожий на своїх однолітків: він не може сидіти, ходити, не все розуміє і зовсім погано вимовляє слова. Через те, що він добу провів без кисню, будучи в утробі матері, чи тому, що народився без ознак життя, або ж через гіпоксію мозку, яку малюкові діагностували після народження. Відтоді минуло вже цілих 9 років, проте стан хлопчика досі важкий.
Не про таке життя після народження сина очікували молоді батьки. Але доля розпорядилася саме так. І батьки це прийняли і почали боротися за Назара. Робити це було непросто, особливо фінансово, адже у сімʼї виховують старшого сина, який також живе з інвалдіністю.
Назар уже побував на декількох курсах реабілітації, і після останнього у нього зʼявилися значні покращення: хлопчик може самостійно сидіти до 10 хвилин, тонус у мʼязах значно зменшився, і найголовніше: Назар почав розуміти слова лікарів і виконувати їх настанови, типу «Назаре, підніми руку», і хлопчик самостійно це виконує! Раніше він робив це лише через больові точки. Також покращилася робота його мозку: сприйняття, розуміння, увага і памʼять.
Ми дуже хочемо, аби в Назара зʼявлялися нові вміння, тому розпочинаємо збір коштів на новий курс лікування. Підтримайте нас і Назара!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Івана. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Рибак Назар Григорович, 29.05.2010 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, вторинна мікроцефалія, симптоматична епілепсія, псевдобульбарний синдром, мозочкова іпірамідальна недостатність, затримка статокінетичного і психомовного розвитку

Потрiбно зiбрати 21000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ