ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Хвороба вкрала його дитинство. 3

31 000 грн

 

Сердечко цього хлопчика – Сашка – зупинилося ще до народження, хлопчик народився без ознак життя… Але лікарі врятували хлопчика: серце хлопчика почало битися, але дихання не було. Тоді Сашко впав у кому. Далі були два тижні під апаратом ШВЛ, крововилив у мозок і навіть судоми… Коли мама почула, що її хлопчикові діагностували ДЦП, спастичний тетрапарез, епілепсію і затримку психомоторного розвитку, земля пішла з-під її ніг.

Проте хлопчика потрібно було лікувати попри все. І його почали-таки лікувати. Проте коли почалася війна, стало важче. Вони покинули все і переїхали до Києва, і відтоді й донині вони живуть у… дитячій лікарні. Цій сім’ї просто ніде жити, а про лікування сина годі й говорити. На допомогу цій сім’ї прийшли ми, і вже вкотре допомагаємо Сашкові відвідувати реабілітаційні курси. Лікарі хвалять Сашка, він дуже старається і виконує всі вправи і настанови фахівців. Відповідно, і позитивні результати не заставляють себе чекати.

Хлопчику невдовзі потрібно пройти черговий курс лікування, а у мами просто немає на це коштів… Допоможіть Сашкові, хлопчикові, у якого дитинство вкрала хвороба.

Підтримати Сашка можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків про попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

Ім’я: Нікєєнко Олександр Олександрович, 20.12.2013 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, симтоматична епілепсія, мікроцефалія, дистонія, хронічний запор

Потрiбно зiбрати 31 000 грн.

 

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ